Контакт Информации

Контактирајте нѐ!

12 + 6 =

Како можеме да ви помогнеме ?

Ве молиме најправин да ги прочитате најчесто поставуваните прашања и одговори. Доколку не го најдете вашиот одговор  слободно пополнете ја контакт формата или барајте нè на некој од телефонските броеви!

Празно

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Дали вршите достава низ сите градови во Македонија?

Вршиме достава со сопствен превоз до сите градови низ Македонија и регионот, исто така производите може да си ги подигнете од магацин

Дали може да уплатам роба а таа да стои во вашите магацини?

Може, но до одредена количина и одредено време сето тоа се решава по договор и индивидуално

Колку е просечното време на достава?

Времето на достава зависи од количината на порачаната роба, местото на испорака како и тоа дали одреден производ го имаме на залиха. но просечното време на достава е 3-5 работни денови.

Дали може да платам во готово при достава?

Отворени се сите опции за плаќање: При достава, во готово, со кредитена картичка или на фактура.

Цени на производи или услуги?

Сите информации во врска со цените и услугите може да ги добиете на некои од телефонските броеви, да поставите прашање во контакт формата или да ни пишеде директно на facebook (доле десно)

Затвори

Работно време:

Пон-Пет 08:00 - 14:00

Телефони за контакт:

+389 75 416 682 - Методи Манов

+389 75 416 683 - Горан Манов

+389 72 311 317 - Кирчо Ковачки

Email Адреса:

Работно време:

Пон-Пет 08:00 - 14:00

Телефони за контакт:

+389 75 416 682 - Методи Манов

+389 75 416 683 - Горан Манов

+389 72 311 317 - Кирчо Ковачки

Email Адреса: